29 Ağustos 2013

Avea 120 TL'lik Abartı Fatura Göndermiş!

Eşimin isteği ile Avea'ya her yöne tarifesi ile geçiş yaptım. 3 ay önce telefonumu değiştirdim ve hediye internet paketim vardı. Telefonun internete girmeden ve internet kapalıyken internet nedeniyle standart 120 TL fatura göndermeye başladılar. Sorduğumda telefonumu değiştirdiğimde bu otomatik açılmış diyorlar.

İlk fırsatta GSM hatlarımızı (toplam 7 hat) başka operatöre transfer edeceğiz. Ayrıca, tüketici hakem heyetine başvuracağız. Keza yapılan bağlantı detaylarında alakasız kalemler mevcut. Ayrıca, bağlantı görünmeyen ayda bile fatura 120 TL yapmışlar. Bence işin suyu çıkarılmış durumda.İtiraz ettik, yanlışlık yok diyorlar.

Filiz 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön