Avea 12 Gündür İnternet Hizmeti Vermemekte...

Mehmet Çağlar A. |

Ben Şırnak'ta yaşıyorum 14/08/2015 tarihinden bu yana Şırnak'ta Avea kullanıcılarının hiç biri cep telefonlarından internet paketini kullanamıyor. Fatura dönemi geldiğinde faturanın son kuruşuna kadar alan Avea konu hizmete geldiğinde işi geçiştirmekte, kaç kere müşteri hizmetlerini aradığım halde tatmin edici bir cevap alabilmiş değilim. "Arıza olduğunu ekiplerimiz arızayla ilgileniyor" diyorlar ancak 13 gündür internet erişimi yok. Ne zaman geleceği sorulduğunda bir bilgi tarafımıza aktarılmıyor.

Geçen aydan 1,5 GB internetim kullanamadığımdan dolayı gitti, bu ayda muhtemelen 4 GB paketim kullanamadığımdan gidecek. Diğer operatörler internetini kullanabildiği halde biz kullanamıyoruz...

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  08:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Çağlar A.
  26 Ağustos
  18:04

  Sorunlarım için zaten müşteri hizmetlerinizi 3 kere aradım hiçbir sonuç alamadım. Yuvarlak cevaplar yazmak yerine en azından telefonla arayabilirdiniz.

 • 26 Ağustos
  17:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş