Avea 12 Ay Taahhüt Tazminat Tutarı!

Kenan A. |

05.04.2013 tarihinde GSM hattımın Avea' ya taşıdım. Bir aya yakın kullandım. Memnun kalmadığım için numaramı başka GSM operatörüne tekrar taşıdım. Avea bana gönderdiği faturada ayrı olarak "12 ay taahhüt tazminat tutarı 4,90 TL" ücret yansıtmış. Avea Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde taahhüdüm olduğunu söylüyor. Herhangi bir taahhüt vermedim. Bu durumu kanıtlayan bir bilgi yada belge var ise bilgi alma kanunu kapsamında tarafıma bildirilmesini, yok ise de 12 ay taahhüt tazminat tutarı 4,90 TL nin tarafıma iade edilmesini rica ederim. Yetkililere duyurulur.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  09:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  08:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş