Mehmet Uğur Han A. Teşekkür Mesajı

Sorun çözülmüştür teşekkür ederim.

Avea 11860 Kullanım Ücreti İade Edilmedi.

Mehmet Uğur Han A. |

Daha önce şikayetinde bulunduğum 11860 hizmeti ile ilgili yapmadığım görüşmeler için iadenin yapılacağı söylendiği halde herhangi bir iade yapılmamıştır.

Ayrıca, bir arkadaşımın facebook adresi hacklenmiş olup bu kişiler arkadaşım adıyla beni mesaj yoluyla beni mağdur etmişler ve biri 60TL diğeri 30TL olan reklam hizmeti ücretini faturama yansıtmışlardır. Faturama yansıyan 60+30=90 TL'lik miktar Avea tarafından kime hangi hizmetin karşılığında ödenecektir? Bu ödemenin iptal edilmesi ve suç duyurusunda bulunulması gerekmektedir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Uğur Han A.
  11 Eylül
  16:31

  Sorun çözülmüştür teşekkür ederim.

 • 06 Eylül
  14:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Eylül
  14:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş