Avea 100 Megabite İnternet İçin 1.300 TL!

Ramiz B. |

Avea'nın Prime paketine üyeyim. Yurt dışına giderken Prime yurt dışı paketi aldım. Max. 400 Mb vardı. Paket %80 olunca uyarılırsınız sonra %100 olunca da uyarılırsınız dediler. Paketim bittikten 1 gün sonra uyardılar ve ben bu arada 100 MB paketimi aşmışım. Paketi aşan 100 Mb karşılığında faturama 1.300 TL ekstradan yansıttılar. Call center'ı aradım. F**** Y. hanımefendi biraz hatta kalın dedi ve telefonun sesini açık unuttu. Yanındaki arkadaşıyla lafladılar. Arkadaşı "fatura kesilsin hata varsa, çözülür de salla. " dedi. Feride Hanım'da tamam böyle der kıvırırım ben dedi. Bunların hepsini kulağımla duydum. Bu ay 1.595 TL telefon faturası geldi. Sonra ne kadar arasam da umursamadılar.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  10:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ramiz B.
  03 Ekim
  23:10

  Yıllardır Avea'ya ciddi faturalar ödüyorum. Bunun karşılığında eğer beni mağdur ederseniz konuyu hukuki boyuta taşıma konusunda kararlıyım. Ve çözmsüzlük karşısında ilk işim benim ve aile fertlerimin hatlarını başka operatörlere taşımak olacaktır. Yaptığım tüm görüşmelerin saati, kiminle konuştuğum mevcut. Tüm konuşmaları telefonumla kayıt altına aldım. Formalite cevaplarınızla değil, çözümle ilgileniyorum.

 • 03 Ekim
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş