Avea 10 Yıllık Müşteriyim Ve De Pişmanım!

Aslıhan B. |

Avea'nın 10 yıllık müşterisiyiz. Aycell zamanından. Annem Ananem ve Ben aynı anda hat almıştık. Annem ve ananemin faturalı hattı vardı benim kontörlü. Sonra 3 yıl kadar yurt dışına gidince hattım iptal oldu. Bende ananemin faturalı hattını kullanmaya devam ettim. Bir kere her yerde çekmiyor. Hatta bazı binaların giriş katında. İkinci olarak hattım çok eski olduğu için bayilerinden bana ek tarife ile telefon alamayacağım söylendi. Neymiş sistemde müşteri olarak çıkmıyormuşum yeni numaralı yeni bir hat alsam daha iyi olurmuş. Halbuki annem daha önce alabilmişti telefon. Son olarak da kart bilgilerimi kopyalamak istedim 18:45, 15 dakika geçti sistem kapandı dediler. Çalışanları saygısız.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  14:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ekim
  11:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş