Avea 10 Günlük Hattım Bütün Cihazlarda Şebeke Sorunu Yapıyor!

Semih Ç. |

Avea hattım çalışır vaziyetde iken birden bire şebeke var görünür iken arama yapamıyor ve çağrı alamıyor duruma geldi. Müşteri hizmetlerini arıyorum. hiç bir şeyden haberleri yok. 2 gündür hattım çekiyor görünüyor çekmiyor 3 tane farklı cihazda denedim arada bir 1 dakikalığına geliyor ama bütün arama yapılamıyor ve arama yapmıyor durumda hiç kimsenin umurunda değil. görülmüş iş değil. av

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  09:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Semih Ç.
  08 Ağustos
  11:10

  Telefonum Bulunduğum oda da 1 yıldır normal ve hiç sorunsuz çalışıyordu. şuan bulunduğum oda da full çekip arama ve aranma işlemleri yapamamaktayım. evin diğer en uzak odasına gittiğimde ise sorunum düzeliyor. 3 gündür her zaman kullandığım kendi odamda telefonu kullanamıyorum. durumu Kocaeli çayırova aykom a söylediğimde o bölgede bir yerde şebeke sorunu oluşmuş sanırım denildi. daha ne kadar net bilgi verelim normal olmayan bişiyler var bir zahmet el atınız.

 • 07 Ağustos
  15:55

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş