Avea 10 Günde 122 TL Fatura Gönderdi!

Elif A. |

Başka bir operatörden memnun olduğum halde sırf uygun olsun diye Avea'ya geçtim. İnterneti olan bir paket istediğimi üstüne basarak söylediğim halde Avea mesaj yanıltmasıyla bir öğretmen olarak beni bile yanılttı. Her ay yenilenmesi gerekiyormuş meğer net paketinin. Ayrıca internete bağlanmak mümkün değil. Şehir merkezinde olduğum halde bağlanmıyor ve böyle olmasına rağmen 122 tl fatura gelmiş 10 günde. Şok yaşadım resmen fatura elime geçtiğinde tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  10:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Elif A.
  28 Kasım
  11:13

  Müşteri hizmetlerinden 24 saat içinde arayacaklarnı söylediler, ne arayan var ne soran. Bu parayı avea ya helal etmiyorum!

 • 28 Kasım
  08:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş