Avea 1 Saniyelik İnternet Bağlantısı Oturumu İçin 39 Tl Faturalandırdı!

feritakbay |

Avea 3g bağlantısı üzerinden online işlem merkezinden 1 saniye sürdüğünü gördüğüm bağlantı süresi için 39 TL faturalandırıldım. Çağrı merkezini arayıp toplamda 12 mb kullanımın faturalandırıldığı internet bağlantısı oturumunun süresinin ne kadar olduğunu öğrenmek istedim. Ancak bu bilgiyi göremediklerini belirttiler. Bir akış açılarak bana oturum süresinin ne kadar olduğunun bilgisinin verilmesini istedim. Ancak bu şekilde bir akış açamayacaklarını, faturalandırmada herhangi bir sorun olmadığını söylediler. Israrlarıma rağmen www.avea.com.tr adresinden şikayet akışı açmam istendi. C tipi 3g lisansı kullanan Avea'nın bant genişliği ile 1 saniyede 12 mb kullanım yaptığımı iddia ediliyor.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  15:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Eylül
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş