Avea 1 Günlük Kullanıma 1 Aylık Fatura Gönderildi!

Rıfat H. |

Avea faturalı hat kullanıcısıydım hatlarımı başka bir firmaya taşıdım. 27/12/2012 tarihinde taşıma hizmeti gerçekleşti lakin şubat ayında bir fatura daha geldi. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde fatura hesap kesim tarihinin 26'sından 26 sına olduğunu fatura taşıma işlemin ise 27'si sabahı olduğunu bu yüzden 1 gün kullanıma 1 aylık ücret alınacağı söylendi. Kullanmadığım faturanın hesabını vermek istemiyorum. Taşınan numaralarım:506837*** ve 50683*** dir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  17:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Şubat
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş