05 Nisan 2013

Avea 1 Günlük Faturaya 1 Aylık Fatura Bedeli İsteniyor!

Avea da kullanmakta olduğumu numarayı 1 gün önceden başka bir operatöre taşımamın bedeli karşılığında 1 aylık fatura tutarını tahsil etmek istiyorlar. Müşteri Hizmetleri ve Genel Müdürlük ile yaptığım görüşmelerde de bu konuda yardım ve destek alamıyorum.

Numaramı bir gün önce taşıdığım için 1 aylık fatura bedelini ödememi ödememem halinde yasal takibe geçileceği söyleniyor. Bu konu hakkında son faturamı öderken neden bilgi verilmiyor anlamış değilim. Vatandaşları bu kadar mı saf yerine koyuyorlar. Değil 1 aylık 2 günlük fatura bedelini bile ödemem. Avea kullanılmamış bir hattın tutarını ödemem konusunda ısrar ederse bende gerekli bütün mercilere şikayetimi devam ettireceğim.

Meliha 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Meliha 08 Nisan 2013

    Şikayet etmem neticesinde müşteri hizmetleri 1 hafta içerisinde bedel ödemeden iade işleminin gerçekleştirileceğini söyledi.Henüz konu çözülmüş değil.İlk görüşmelerde ödemelisiniz,yoksa faizi ile birlikte yasal takibe geçilecek diye ısrarcı ve ketum bir tutum sergileyen aveanın gerek müş. hizm. gerek genel müd. şikayet söz konusu olunca çözüm yoluna gidiyormuş demekki.Yani bu kadar yormaya ve yorulmaya ne gerek var..Hattan hiç bir şekilde kullanım olmadığını ve iade işleminin yapılabileceğini ilk görüşmede göremiyormusunuz!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön