04 Temmuz 2014

Avea 1 Gün İçin 1 Aylık Fatura Ödemesi İstiyor.

Mayıs ayında Avea'dan başka bir operatöre geçtim. Geçiş işleminden sonra tarafıma 1 fatura yansıtıldı. Gayet normal olarak o faturayı ödedim. Bunun üzerine bu ay 2. bir fatura daha geldi. Pazartesi (30.06.2014) telefon ile görüştüğümde 48 saat içinde dönüş yapılacağı söylendi. 120 saat boyunca dönüş yapılmadı.

Cuma (04.07.2014) günü ben tekrar aradığımda telefondaki operatör hesap kesim tarihinden 1 gün sonra geçmişsiniz bu yüzden bu faturayı ödeyeceksiniz gibi bir tavırla telefonu kapattı. Yıllardır Avea kullanıyorum ve hiçbir data kullanmadığım 1 gün için 1 aylık fatura ödemem isteniyor.

Cem 261 Okunma

Cevaplar

  • Cem 16 Temmuz 2014

    Dün AVEA tahsdilat birimi tarafından aranıp. 48TL gibi bir borcum olduğu belirtildi ben buradaki durumu anlattığımda bana '70TL lik faturanızdan bu kadar iade edilmiş' olduğu söylendi. AVEA yine yapacağını yapıyor. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön