Avea 1 Gün İçin 1 Aylık Fatura Kesildi!

Aygül K. |

Uzun yıllardır Avea kullanıyorum. Nisanın 25'inde kontörlüye geçmek istedim yanlız kapatma bölümündeki bayan tarifeyi değiştirelim dedi bende tamam dedim. 1 aylık farklı faturaya ve fiyata geçtim yalnız bugün aldığım sms'de nisanın 25'inden nisanın 26'sına fatura kesilmiş yani 1 günlük için 1 aylık fatura ve denilen meblağında 2 katı. Çok şaşırdım ve yıllarça güvenerek kulladığım bir operatör tarafında mağdur edildim ve üzüldüm. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  11:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Mayıs
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş