Avea 1-2 Gün İçin Tüm Aylık Bedeli Alıyor!

Burak C. |

Ayın 25'inde iptal talebi yapıyorsunuz ve 7 gün diye bir şey çıkıyor karşınıza ve ayın 2'sine denk geliyor. 2 gün için de sizden sonraki ayın tüm bedelini alıyorlar. Ve telefonla arayıp iptal edemiyorsunuz. Avea bayii de imzalı form doldur diyor.

Etiketler :

Abonelik İptal Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak C.
  01 Ekim
  16:15

  :) Ben daha önce bildirdim nasıl yardımcı olunduğunu.
  İyi ki de bildirdim.

 • 01 Ekim
  15:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Burak C.
  26 Eylül
  15:57

  Evet Avea kısa sürede dönüş yaptı ve avea bayiisine gitmenize gerek yoktur, dilekçenizi faks yoluyla işleme alıyoruz bilgisi verdi.
  Fakat şunu da teyit etti. Bugün ayın 26'sı ve iptal işleminiz 7 gün sonra olacak. yani ayın 3'ünde. Ben de bu 2-3 gün için 55 tl civarında aylık fatura bedelimi ödeyeceğim.
  Ders 1 : Vergi rekortmenleri listesine nasıl girilir?

 • 26 Eylül
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş