Avea 0850 Numaralarını Arama Ücreti!

Mustafa Hayri C. |

0850 numaralarının ücretlendirilmesi ile ilgili olarak Avea müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bana verdikleri bilgi, sabit hat yönüne ücretsiz dakikanız varsa bu dakikalardan düşülür fakat her yöne dakikalarınız 0850 numaralarını aramanızda ücretlendirileceği konusunda bilgi aldım.

0850 numaralarının sadece sabit hat yönüne dakikası olanlara ücretsiz her yöne dakikası olanlara ücretli olması durumu tezatlık ve haksızlık içermektedir. Çünkü adından da anlaşılacağı üzere her yöne dakikası olan tarifeler gerek sabit hat gerekse diğer tüm operatör ve 444 lü numaraları içermektedir. 0850 numaralarının aranmasının sadece sabit hat yönüne dakikası olanlara ücretsiz olması yanlış ve haksız bir uygulamadır.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa Hayri C.
  19 Haziran
  14:02

  yanlış bilgi veriyorlar bana btk bu ücretlendirme btk nın kararı diyorlar btk ya yazı yazıyorum ve verdikleri cevap aynen şu \"...abonelere sunulmakta olan hizmetlerin ücretleri de mobil şebeke işletmecileri tarafından belirlenmekte... \" diyor.

 • 17 Haziran
  09:30

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş