15 Haziran 2013

Avea 0850 Numaralarını Arama Ücreti!

0850 numaralarının ücretlendirilmesi ile ilgili olarak Avea müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bana verdikleri bilgi, sabit hat yönüne ücretsiz dakikanız varsa bu dakikalardan düşülür fakat her yöne dakikalarınız 0850 numaralarını aramanızda ücretlendirileceği konusunda bilgi aldım.

0850 numaralarının sadece sabit hat yönüne dakikası olanlara ücretsiz her yöne dakikası olanlara ücretli olması durumu tezatlık ve haksızlık içermektedir. Çünkü adından da anlaşılacağı üzere her yöne dakikası olan tarifeler gerek sabit hat gerekse diğer tüm operatör ve 444 lü numaraları içermektedir. 0850 numaralarının aranmasının sadece sabit hat yönüne dakikası olanlara ücretsiz olması yanlış ve haksız bir uygulamadır.

Mustafa 32.818 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa19 Haziran 2013

    yanlış bilgi veriyorlar bana btk bu ücretlendirme btk nın kararı diyorlar btk ya yazı yazıyorum ve verdikleri cevap aynen şu "...abonelere sunulmakta olan hizmetlerin ücretleri de mobil şebeke işletmecileri tarafından belirlenmekte... " diyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön