Avea 0850 Numaraları Ücret Bilgisi Alamıyorum!

Mehmet G. |

Geçtiğimiz günlerde Avea müşteri hizmetlerini aradım (4441550). Kamu Mega tarifesinde olduğumu teyit ettirdikten sonra (1000 dk her yöne + 1000 SMS her yöne + 4 GB internet) açık ve net bir şekilde "tarifemden 0850 No'lu hatları aramamın her yöne dakikalarımdan düşüp düşmeyeceğini" sordum. Telefonda 2-3 dk bekledikten sonra müşteri temsilcisi bayan "bunun bilgisinin bulunmadığını" söyledi ve ekledi "düşebilir de düşmeyebilir de". Böyle saçma bir cevap beklemiyordum. Sordum "bunu Avea bilmezse kim bilir" dedi "bilemem. Belki düşer belki düşmez". Avea yetkilileri konu ile ilgili mantıklı bir cevap vermeye çağırıyorum sizleri. Her yöne dakikamdan neden düşmüyor?

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet G.
  28 Eylül
  10:54

  Evet yalan yok tarafıma dönüş oldu ama aradığım cevabı alamadığım gibi bir de aptal yerine konduğumu gördüm. Avea hattımdan 0850 ile başlayan numaraları aradığımda "her yöne" dakikamdan düşmüyor ve ücret mukabilinde konuşuyormuşum. 0850'li numaraların sabit olduğunu kabul etmeleri ise ayrı bir saçmalık. Ve işin Türkçesi şu oldu. Her yöne dakikamdan sabit hattı arayamıyorum. Teşekkürler Avea...

 • 16 Eylül
  13:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Eylül
  16:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş