14 Temmuz 2014

Avcılar Samsung Servisinin İlgisizliği.

01.09.2013'te Vatan'dan aldığım Samsung Note 2 telefonumu aşırı ısınmadan dolayı 6-7 kez Avcılar Samsung servisine götürdüm. Bir keresinde anakartını değiştirdiler onun dışında sürekli yazılım güncellemesi yaparak telefonu geri veriyorlar. Yazılım güncellemesi yaptıktan sonra telefonu açıp, Instagram, Twitter biraz gezinseler telefonun aşırı bir şekilde ısınacağını görecekler lakin anladığım kadarıyla ısınma şikayeti varsa direk yazılım güncellemesi yapıp test işlemi gerçekleştirmeden müşteriye cihazı teslim ediyorlar.

444 77 11 aradığımda yardımcı olmaya çalışıyorlar değişim ve para iadesinden dahi bahsettiler lakin servis ilgisiz.. Kaç ay oldu telefonum ısıdan patlayacak, olan bana olacak.

Bünyamin 871 Okunma

Cevaplar

 • Bünyamin21 Temmuz 2014

  Buraya yazmış olduğum şikayet üzerine Samsung'dan aranıldım, telefonu servise vermemi ve Samsung'u arayıp detaylı inceleme talebinde bulunmamı istediler, lakin Samsung bana bu işlemi daha önce iki kez daha yaptırmıştı. Bugün servis telefonun hazır olduğunu telefonun sıcaklığının normal değerlerde olduğunu söylüyor.. Şahsen elektronik cihazlar ile haşır neşir olan bir insanım, çalışan cihazın ısınmasının gayet normal olduğunu bilmekteyim, eğer aşırı bir yüklenme olursa cihaz çok daha fazla da ısınabilir lakin benim telefonum aşırı yüklenme yapmadığım halde, aşırı yüklenme yapılsa dahi ısınmaması gerektiği şekilde ısınıyor, ki ben telefonu servise teslim ederken bir teknisyen de telefona baktı sıcaklığının normal olmadığını söylemişti. Telefonda gerçekten sorun var, ben sorunsuz bir cihaz için iki ay boyunca servisle uğraşmam ki ben son üç servise götürdüğümde Samsung'un isteği üzerine götürdüm, açıkçası "lanet olsun Samsung'a" deyip götürmeyi düşünmüyordum lakin telefondaki arkadaş ısınma sorunun ciddi problemlere neden olabileceğini sonucunda bana da zarar gelebileceğini söylemesi üzerine götürmüştüm. Ayrıca cihazda sorun yoksa neden ısınma sebebiyle götürdüğümde telefonun anakartını değiştirdiler? Sonuç itibariyle ben bugün servise lütfen telefonu incelyin ve bana tekrardan dönüş yapın dedim, büyük ihtimal Samsung servis bana yardımcı olmayacka çünkü Samsung'a kaşrı olan güvenilirliğimi tamamıyle kaybettim. Elektronik cihaz bozulur bu gayet normal bir durumdur lakin bu bozulmadan sonra yaşanılan durum hiç normal değil, bende farklı şekillerde hakkımı arayacağım..

 • Samsung Telefon Temsilcisi16 Temmuz 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi15 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön