15 Mayıs 2013

Avcılar Belediyesi Köpeklerden Şikayetçiyim!

Avcılar Yeşilkent mahallesi Kazım Karabekir caddesinde bulunan hurdacıda 3-4 adet Pitbull bulunuyor , hurdacının hemen karşısında Yayla Emlak bitişiğinde de 3 adet pitbull var. İkisi açık şekilde dolaşıyor. Bu köpekler bir insanı öldürecek güçte köpekler. Bu köpekleri beslemek yasak. (5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun 14'üncü maddesine göre) 3 bin 434 tl para cezası var.
2-3 gün önce Yeşilkent mahallesi Kazım Karabekir caddesinde bulunan Bim marketin önünde adam bıçaklama olayı oldu.Bu köpekleri adamı bıçaklayan şahıslar kavga esnasında kullanmak için besliyor. Bu köpeklerin sahiplerine ceza kesilmesine ve bu köpeklerin hayvan barınağına alınmasını arz ederim.

İskender 255 Okunma

Cevaplar

  • İskender'in Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2013

    BURADAN KONUYLA İLGİLENENEN HERKESE ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.BU KÖPEKLER BİR ÇOCUĞU ÖLDÜREBİLİRDİ .BEN SAĞ DUYULU BİR VATANDAŞ OLARAK ŞİKAYETİMİ YAPTIM ,GEREKLİ MERCİLER KONUYA İLGİSİZ KALMADI VE KÖPEKLERİ HAYVAN BARINAĞINA ALDILAR.İYİ ÇALIŞMALAR

  • İskender 18 Mayıs 2013

    Avcılar Yeşilkent mahallesi Kazım Karabekir caddesi NO:164 de bulunan hurdacıda 3-4 adet Pitbull bulunuyor , hemen karşısında Yayla Emlak bitişiğinde de 3 adet pitbull var. İkisi açık şekilde dolaşıyor. Bu köpekler bir insanı öldürecek güçte köpekler. Bu köpekleri beslemek yasak. (5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun 14'üncü maddesine göre) 3 bin 434 tl para cezası var. 2-3 gün önce Yeşilkent mahallesi Kazım Karabekir caddesinde bulunan Bim marketin önünde adam bıçaklama olayı oldu. Bu köpekleri adamı bıçaklayan şahıslar kavga esnasında kullanmak için besliyor. Bu köpeklerin sahiplerine ceza kesilmesine ve bu köpeklerin hayvan barınağına alınmasını arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön