15 Ekim 2016

Avcılar Arçelik Gürses Mağazası Aldığı Ürünün Parasını Göndermiyor.

30 Ağustos 2016 kampanya var diye ürün alıp, 27 Eylül'de teslimatının istedik. Bir ürünü getirmeyi unutmuşlar insanlık hali olur dedik. 3 haftadır kalan ürünün teslimatı yapılmamakta, M*** ve T*** Hanım en az 10 kere dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen kimsenin dönüş yapmaması Arçelik gibi kurumsal bir firmaya yakışmayan bir davranış. Müşteri hizmetlerine 2 kere kayıt açtırdıysak da.
Arçelik'in en büyük şubelerinden olsa gerek müşteri hizmetlerinden bile dönüş olmadı. Eksik para hesapladık diye 10 kere arayan insanlar paraya aldıktan sonra ürün teslimat için ne telefonlara cevap vermekte, ne de dönüş yapmaktalar. Arçelik firmasının bu kurumsal tutumundan dolayı Arçelik bayisine teşekkürü borç bilir, başarılarınızın devamını dilerim. Müşteri hizmetlerinin de ayrıca tutumundan dolayı ekstra teşekkürü borç biliriz.

Mehmet 379 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Ekim 2016

    Konuyla ilgili cumartesi sabahı telefonla hülya hanım dönülüp yaptı, cuma akşamı cumartesi geleceği Avcılar gürsesten bilgi geldi ama ürün halen gelmedi o günden sonrada kimse dönmedi. Arçelik firmasının müşteri hizmetlerine Teşekkür ederim konuyla ilgili. Aldığımız ürün burnumuzdan geldi.

  • Arçelik Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön