02 Ocak 2014

Avcılar Anadolu Hst.'ndeki Doktor Hatalı Reçete Verdi!

1,1,2014 saat 16 civarı kardeşimi dahiliye dr. olduğunu söyledikleri için muayene kaydı açtırdım ve muayene sonucu ki muayenede tahlil dahi yapılmadı reçete yazan dr. başka dr. ismi yazarak muayene etti, ardından eczaneden ilaçları almaya gittim ve manuel reçete de yazılan ilaç sebir 200 diye bir ilaçtı eczane böyle bir ilaç dahi olmadığını söyledi. Tekrar hastaneye gittim ve tekrar reçete yazıldı.

Eczaneye tekrar gittim ve bu seferde Uzm. dr. 'un yazması gereken ilacı uzman olmayan dr. yazdığı için alamadım. Eczacı sıkıntı yasaya bilirsiniz dedi ve tekrar hastaneye gittim . Bu arada başka hastların da reçeteleri karıştırılmış acilde tartışma vardı. Hastahane müdür tekrar kayıt açalım dedi ama ortopedi'ye kaydetmeye çalıştılar. Avcılar Anadolu Hst. 'ne yakışmayan hareketti.

Utku 304 Okunma

Cevaplar

  • Utku06 Ocak 2014

    bu rada hiçbir dönüş halen yapılmadı !!!!!!

  • Utku06 Ocak 2014

    personel hata yapar, doktor hata yapar, hemşiresi hata yapar, hastahane müdürüne ilettiğinizde kendisi aksiyon almaz sokak üslübuyla istediğin yere şikayet et ifadeleri kullanıyorsa orası hastahanaemidir yoksa ?..........

  • Utku02 Ocak 2014

    Bu arada ilgili ilaçları almadım güvenmediğim için hasta hasta saatlerce gezdirdiğim kardeşimi bugün farklı hastanede tedavi altına alınmasını sağlıyorum, insan hayatı bu kadarmı ucuz? daha iyi hizmet için öxel hastahaneye gidiyoruz sağlımızı riske atıyruz, eczanecinin böyle bir ilaç yok uyarısı yapılmasaydı ve gerçekten olan bir ilaç olsaydı bunu biz kullanacaktık sonuçları çok daha kötü olabilrdi... yazık !!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön