20 Ekim 2016

Avansas.com'da İptal İşleminin Yapılmaması.

6 Ekim 2016'da Avansas.com sitesinden yapmış olduğum siparişi aynı gün iptalini istedim. Telefonla ulaştım. İptal işleminin yapıldığını, 7-10 gün içinde kredi kartıma gerekli tutarın iade edileceğini söylediler. Ayın 17'sinde hesabımı kontrol ettiğimde hesaba halen iade yapılmamıştı. Tekrar aradım, işleme alındığını 3 gün içinde banka tarafından iadenin yapılacağını söylediler. Bugün yanı ayın 20' sinden iptal isteğimden 14 gün sonra hesabımı tekrar kontrol ettim, para hala iade edilmemişti.

Tekrar aradım, müşteri temsilcisi, şaka yapar gibi bir sorun olduğunu 3 iş günü içinde iadenin yapılacağını söyledi. İşimi gücümü bıraktım, para iadesi yapılıp yapılmadığının peşinde koşuyorum. Bu sırada kredi kartımın son ödemesi geldi ve ben almadığım ürünlerin parasını ödemiş oldum. 14 gündür iademi yapmayan Avansas başka müşterileri de bu şekilde oyalıyor mu çok merak ediyorum.

Merve 646 Okunma

Cevaplar

  • Avansas.com Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Merve T 'ye şikayeti ile ilgili gerekli işlemlerin 20.10.2016 te tamamlandığını, iletmek isteriz. Müşterimizin iade tutarı alışveriş esnasında kullandığı kredi kartına yapılmıştır. Ödemenin hesaba yansıma süresi banka tarafından belirlenmekte olup geri ödemelerin hesaba yansıma süresini ilgili banka ile takip edilmesi gerektiği bilgisi müşterimize aktarılmıştır. Hizmet kalitemizden arttırmak adına, siz değerli müşterilerimizin her türlü geri bildirimini müşteri memnuniyetinize verdiğimiz önem dolayısıyla hızlıca değerlendirmeye almaktayız. . Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Avansas.com Müşteri Hizmetleri [email protected] Avansas.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası :444 20 22

  • Merve21 Ekim 2016

    Tarafıma hala dönüş yapılmadı, konu ile ilgili hala bir çözüme varılmadı. Bugün kontrol ettim hala yok hesabımda, bu ilgisizliğiniz kurumsallığınıza yakışmadı.

  • Avansas.com Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Merve T`ye yaşadığı olumsuz deneyim adına Avansas olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Konu hakkında en kısa zamanda dönüş sağlanıyor olacak. Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Avansas.com Müşteri Hizmetleri [email protected] Avansas.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası :444 20 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön