10 Nisan 2013

Avansas.com Öyle Bir Şart Yokken 2. Kez Kampanyadan Yararlanamıyormuşum!

Avansas.com üzerinden Usb hediyesinden faydalanacak şekilde vermiş olduğum siparişlerim daha önce bu kampanyadan yararlandığım belirtilerek iptal edildi. İşin ilginç tarafı bu siparişler aynı adrese talep edilmiş ancak farklı kişilerin adına yapılmış siparişlerdi. Firma tarafından yapılan iptal işleminde neden olarak gösterilebilecek herhangi bir kampanya şartı yokken keyfi olarak iptal edilen siparişlerimin ücret iadesi de hala gerçekleşmedi.

Benim için kötü bir tecrübe oldu maalesef bu tarz sektöre yeni giren firmalardan uzak durulması gerektiğini ve temkinli yaklaşılmasını yaşayarak öğrendim ve istedim ki bu kötü tecrübemi paylaşayım ve başka insanlar da mağdur olmasın.

Ahmet 607 Okunma

Cevaplar

 • Avansas.com Temsilcisi24 Nisan 2013

  444 20 22 Müşteri Hizmetleri hattımızdan ve [email protected] üzerinden her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

 • Ahmet 23 Nisan 2013

  şikayetvar.com sayesinde avansas tarafından kısa süre işçerisinde tekrar arandım ve iade işlemleri yapıldı.Ancak bu işlemin zamanında yapılmaması sebebiyle ekstreme yansıyan 200 TL'yi yatırmak zorunda bırakıldım.Bu sebeple geç gelen adalet,adalet değildir gerçeğiyle avansasın beni mağdur ettiğini ve kendilerinden bir daha alışveriş yapmaya cesaret edemeyeciğimi paylaşmak isterim.Beim mağduriyetimin giderilmesini sağlayan şikayetvar.com 'ada sonsuz teşekkürler..

 • Avansas.com Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimize geri arama yapılıp para iadesinin yapıldığı bilgisi aktarılmıştır. İşlem dekontu mail adresine gönderilmiş ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

 • Ahmet 22 Nisan 2013

  Bana verilen cevaplar bu kadar yatırım yapmış bir firmaya yakışmayan ortaya çıkabilecek sorunları hiç düşünmeden yola çıktıkları gösterir nitelikteydi..Görüştüğüm arkadaş bana yaptığım ve onlar tarafından haksız yere olduğuna inandığım iptallerinden kaynaklanan geri iadelerin yapıldığı şeklindeydi.Ancak kontrol ettiğimde bana yaklaşık 200 TL eksik iade ettiklerini gördüm.Şimdi ben o parayı gidip kredi kartı borcumu ödemek zorunda olduğum için yatırıcam ve bu sorumsuz olmalarının ve müşteri memnuniyetini pek umursamamalarının cezasını birkez daha ben çekmiş olucam..Avansas kesinlikle sınıfta kaldı benim gözümde...

 • Avansas.com Temsilcisi10 Nisan 2013

  Müşterimize geri arama yapılmış ve memnuniyeti sağlanmıştır.İlginize çok teşekkür ederiz.

 • Avansas.com Temsilcisi10 Nisan 2013

  Müşterimize konu ile ilgili geri arama yapılmıştır, müsait olmadığını saat 16:00'dan sonra aranmak istediğini iletmiştir. Bu gün saat 16:00'da tekrar konu hakkında görüşmek için arıyor olacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön