25 Nisan
Yorum Yap
#10372915

Avansas Sipariş İptalinde Parayı Geri Vermiyor!

19.04.2018 tarih saat 14:09:16 'da Avansas adı siteden 1554065 sipariş numarası ile 15.353,57 TL tutarında 10 adet laptop sipariş ettim, yanlışlıkla tek çekim yaptığımı fark ettim ve sadece 10 dakika sonra işlemi iptal edip yeniden taksitli çekim yaparak almak için kendilerini aradım, bugün 25.04.2018 ben halen ödememi geri alamadım?


Gün sonu yapılmamış bir işlemin hemen iptali olabilmesine rağmen işlemi gerçekleştirmediler, mal kargoya verilmemiş üstelik sipariş henüz ekranlarına dahi düşmemiş, sadece 10 dk sonra iptal edilip tekrar alım yapılacak? Bu firma kötü niyetli alırken iyi güzel bir sorun olunca acaba nasıl uğraştıracaklar.

Tolga 267 Okunma

Cevaplar

 • Avansas Temsilcisi30 Eylül

  Müşterimiz Sayın Tolga B şikayeti ile ilgili gerekli işlemlerin 20.04.2018 e tamamlandığını, iletmek isteriz. Müşterimizin iade tutarı alışveriş esnasında kullandığı kredi kartına yapılmıştır. Ödemenin hesaba yansıma süresi banka tarafından belirlenmekte olup geri ödemelerin hesaba yansıma süresini ilgili banka ile takip edilmesi gerekmektedir. Hizmet kalitemizden arttırmak adına, siz değerli müşterilerimizin her türlü geri bildirimini müşteri memnuniyetinize verdiğimiz önem dolayısıyla hızlıca değerlendirmeye almaktayız. Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Avansas.com Müşteri Hizmetleri [email protected] Avansas.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası :444 20 22

 • Tolga25 Nisan

  Bakın bugünde bitti hala param iade olmadı

 • Tolga25 Nisan

  Lütfen PayU ile görüşüp paramı iade etmelerini sağlayın, sizin özel anlaşmalarınızın cezasını bizler çekmek zorunda değiliz,

 • Tolga25 Nisan

  Hayır siz eğer aynı gün yapmış olsanız aynı günde hesabımıza geri yatar, İlk defa bu işi yapmıyoruz, Hepsiburada da N11 de de ya da çalıştığımız bütün penta arena index vb... De para hemen geri yatar üstelik daha provizyon aşamasındaydınız, sadece 10 dakika geçmişti, Sizin kendi posunuzu kullanmayıp PayU diye bir aracı kullanmanızdan da kaynaklanaiblir, koskoca Avansas kendi posunu kullanamıyormu?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler