27 Ekim 2017 #9731550

Avansas İadeye Karşılık Ödeme Yapılmıyor

Avansas'tan firmamız adına 24.07.2017 tarihinde 134459 numaralı fatura ile 218,06 TL'lik kırtasiye malzemesini internetten satın aldık. Gelen klasörler hem kullanılmayacak şekilde deforme olmuş ve eksik gelmiştir. Firma ile görüştük gönderdiğiniz ürün hem eksik, hem de deforme olmuş diye fakat 3 aydır hala para iadesi yapmadıkları gibi kendilerinin eksik gönderdiği ürünlerin hesabını "eksik gelen ürün var" diye bizi suçluyorlar ve bu bahane ile ödeme yapmıyorlar.


Ben Avansas'ın WhatsApp'la ürün resmini alıp fatura vs. Düzenlemeden yeni ürünle değiştirdiğini de biliyorum ama büyük firma diye sanırım. Adamına göre mi muamele var orada, yoksa bir sürü iş bilmez adam mı toplanmış? Acil olarak ödemenin yapılmasını istiyoruz.

Mustafa 498 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa30 Ekim 2017

  Sayın Avansas yetkilileri Hala ödemeyi yollamadınız!

 • Mustafa27 Ekim 2017

  Faturaların ulaştığına dair mailler ektedir. Tenezzül edip cevap bile vermediler.

 • Mustafa27 Ekim 2017

  İade faturasının hem mail ortamında gönderildiğinin delili hem de kargonun bilgisi resimlerdedir. Bugün iade gelmezse yukarıda bahsettiğim yazışmaları da göndereceğim.

 • Avansas Temsilcisi27 Ekim 2017

  Müşterimiz Müşterimiz Sayın Mustafa Ş'ye iletişim bilgilerinden ulaşılamamaktadır. Firmamızın resmi olmayan iade işlemi bulunmadığı gibi iade faturası zorunludur. İade faturanızı iletmenizi rica ederiz. Şikayetvar.com ekibi ile resmi evrakların paylaşımı sağlanıyor olacaktır. Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Avansas.com Müşteri Hizmetleri [email protected] Avansas.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası :444 20 22

 • Mustafa27 Ekim 2017

  Sizin şirkette WhatsApp kullanan hiç temsilciniz yok mu? İlla görüşme resmini çekip buradan yayınlayayım mı? Dahasını istersen kimin yaptığını da yazayım buraya. Her neyse konu bu değil zaten para iadesi. Yapın bugün ya da yarın bunların hepsini yayınlayacağım.

 • Avansas Temsilcisi27 Ekim 2017

  Müşterimiz Sayın Mustafa Ş'ye ait iade ürünler için iade/değişim faturası tarafımıza ulaşmamıştır. Firma kaydı olduğu için iade/değişim faturasının kesilerek tarafımıza iletilmesini rica ederiz. Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Avansas.com Müşteri Hizmetleri [email protected] Avansas.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası :444 20 22

 • Mustafa27 Ekim 2017

  WhatsApp ile Pro temsilcilerinizin hatları üzerinden görüşme yapılarak resmi olmayan şekilde alındığına ben şahidim. İadeyi yapın lütfen daha fazla uzamasın zira son demlerimizdeyiz.

 • Avansas Temsilcisi27 Ekim 2017

  Müşterimiz Sayın Mustafa Ş'ye yaşadığı olumsuz deneyim adına Avansas olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Ancak WhatsApp hattımız bulunmamaktadır. Bundan dolayı iade/değişim prosedürleri yasal işlemler doğrultusunda ilerlemektedir. Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Avansas.com Müşteri Hizmetleri [email protected] Avansas.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası :444 20 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön