03 Eylül
Yorum Yap
#10855627

Avansas Ürünlerin Gelmemesi, Kargo Gecikmesi!

24.08.2018 tarihinde 12055606 numarasiparişimi öngörülen teslim tarihi 27.08.2018 yazmasına rağmen ve defalarca aramama ve mail atmama rağmen ürünleri kargolamadılar. Avansas.com üzerinden asla alışveriş yapmam bir daha. Yazıklar olsun Avansas.

Hasan 247 Okunma

Cevaplar

  • Hasan04 Eylül

    Avansas.com üzerinden aldığım 12055606 numaralı siparişim bu platforma şikayetimi yazmadan önce kargoya verilmedi olarak gözüküyordu şimdi bu platforma şikayet yazdıktan sonra kargoya verildi olarak söylendi fakat sorgulama yaptığımda kargo şubesine teslim edilmedi olarak gözüküyor ve kargo firmasını aradığımda böyle bir kargo elimize gelmedi denmektedir. Avansas.com üzerinden alışveriş yapmayın kesinlikle mağdur olacaksınız eğer bana inanmıyorsanız deneyin ve kendiniz görün bu firma insanların paralarını kullanmaktadır iletişim numarasından ulaşamıyorsunuz kargonuzu yollamıyor hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyor ben mağdur oldum siz mağdur olmayın mahkeme yoluyla hakkımı arayacağımı buradan belirtmek isterim.

  • Avansas Temsilcisi03 Eylül

    Müşterimiz Sayın Hasan A'ye yaşadığı olumsuz deneyim adına Avansas olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Konu hakkında en kısa zamanda dönüş sağlanıyor olacak. Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Avansas.com Müşteri Hizmetleri [email protected] Avansas.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası :444 20 22

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler