14 Ocak
Yorum Yap
#11445646

Avansas Aldığım Ürün Poşetinden Sadece Fatura Ve Broşür Çıktı!

11.01.2019 tarihinde Rotring marka kalem sipariş verdim. Ancak kargo poşetini açtığımda içinde sadece fatura ve reklam broşürü çıktı. Bu olay sadece benim başıma değil başkalarının basına da gelmiş. Yani kendini kurumsal olarak addeden bir firmanın nasıl böyle bir şey yaptığını anlamak mümkün değil. İçinden kalem çıkmadığı bir tarafa zaten kalem çıksa bile böyle bir paketleme olmaz. Sadece kargo poşeti gibi bir şeyin içine kalem atılıp gönderilmez bir kutuya falan konulur. İlk başta bende şaşırdım sadece Kargo poşetindemi gelmiş diye ancak içini açınca zaten sadece fatura ve reklam broşürü olduğunu gördük. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum ve bekliyorum.

Fatih Fatih 334 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı02 Şubat

    Ürünüm yenisi gönderildi Teşekkürler

  • Fatih23 Ocak

    Buraya şikayetimden 2 gün sonra ürün geldi bu defa kargo poşetinin içinde kalem çıktı hele şükür. Yalnız buraya belirteyim para verip alınan bir ürünün hiçbir paketleme olmadan sadece kargo poşetinin içine sallanması paketlemenizin çok özensiz olduğunu gösteriyor. Mağduriyetim giderildiği için teşekkür ederim.

  • Avansas Temsilcisi14 Ocak

    Müşterimiz Sayın Fatih Y'ye yaşadığı olumsuz deneyim adına Avansas olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Konu hakkında en kısa zamanda dönüş sağlanıyor olacak. Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Avansas.com Müşteri Hizmetleri [email protected] Avansas.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası :444 20 22

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler