26 Mayıs 2016

Autokit Falkon Otomotiv Ayak Pompası İlk Kullanımda Bozuldu!

Tekzen mağazasından Autokit marka ayak pompası aldım, çocukların bisiklet lastiklerini şişirmek için birkaç kullanımdan sonra, ayak ile basılan yerdeki parça koptu. Kopma nedeni ise söz konusu parçanın (kırmızı mercimek tanesi) kadar büyüklükte her iki taraftan bir adet kaynak atılması.
Yani bu parçanın ayak pompası olması ve ayak ile bu parçaya kuvvet uygulanarak basılması sürecince bu kaynak ile parçanın kopmamasının imkanı yok.

Tekzen firması kırılma garanti dışıdır diyerek ve ürünün fişini bulamadığım için ürünü almamak için elinden geleni yaptı. Autokit firması (Tekzen almıyorsa bizde alamayız) diyerek akıllara ziyan bir açıklama yaptı. Ürünün kendi ithal ettiği ürün olduğu ciddi firma ise ürünün arkasında durması gerektiğini belirtince (Siz mail atın bakalım) diyerek başından savdılar. Mail attım fotoğrafta da gönderdim cevap yazmaya tenezzül etmiyorlar.

Zafer 542 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 29 Eylül 2016

    Çin'den getirdikleri kalitesiz ürünleri güzel ce ambalajlayıp, milyoncuda 5 lira iken 10 lira fiyat çekip kaliteli izlenimle tüketiciyi kandırdıkları için firmayı ve kendilerini iyi niyet çerçevesinde (bölge sorumlusu ile) arayarak bir makinacı olarak, ürünün zayıf noktasını izah etmeye çalışıp başka tüketicelerin mağdur olmamasını sağlamaya çalışırken de tabi tabi haklısınız olur mu hiç öyle tarzında cümleler ile geri döneceğim diyerek beni başından atan zihniyete kandığım için de kendimi kınıyorum. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön