Auto King'e Dikkat Edin!

Özcan F. |

16.09.2015 tarihinde tamponum da oluşmuş olan çizikler için Axa Sigorta kaskonun sözde küçük onarımdan faydalanmak için daha önce de işlem yaptırmış olduğum ve güvendiğim Auto King'e gittim. Boyanın lokal olmasını istediğimi belirttim. Lokal boyanın belli olacağını eyer istersem tüm tamponu boyaya bileceklerini bununda küçük onarım limiti olan 150 TL'yi geçmeyeceği belirtildi.

Tramer'e mini onarım olarak yansıtmışlar. 850 TL'ye yaptıracağım kasko bedelleri 1400 TL oldu. Firma ve Auto King ile yapmış olduğum görüşmelerde hiçbir şekilde yardımcı olunmamıştır. Durumu düzeltmek için dışarıda 25 ya da 50 TL'ye yaptıracağım işlem için Axa'ya 108 TL fatura kesilmiş işlem için 230 TL ödemek zorunda kaldım.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan F.
  03 Ekim
  11:42

  Evet firma yetkilisi beni aradı. Verilen hizmetten memnun kaldığımı belirttim.
  Ama bu benim yaşadığım mağduriyet veya benden sonrakilerin yaşayacağı mağduriyet için ne bana dönüşleri oldu ne de bir bilgi verildi. En azından benden sonrakileri uyarın dedim.
  Bence AXA sigortanın beni kandırdığını düşündüğüm konuda Auto King firması da beni uyarmayarak hata işlemiş, hER iki firmada bir zarara uğramamış fatura bana kesilmiş bedel bana ödetilmiştir. Ne yani bir telefon açılarak benim alın terimle kazanıp size kaptırdığım paranın bedeli ödenmiş mi oluyor? Bu insanları kandırmak için sizi maşa olarak kullanan firmaya aynı işlem için 108 TL fatura keserken bana 230 tel ödettiniz. ne mutabığı?

 • 03 Ekim
  09:45

  Sayın İlgili,

  Konuya ilişkin Sigortalı ile yapılan görüşmede; aracında yapılan onarım işlemi konusunda detaylı bilgi verilmiş olup, konu hakkında sigortalı ile mutabık kalınmıştır.

  Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AUTO KING

  Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

 • Özcan F.
  29 Eylül
  11:27

  İşlemi Maltepe Auto Kingte yaptırdım. Defalarca telefonla görüştüm. Tamam benim başıma geldi, beni uyarmadınız bari benden sonraki müşterilerinizi uyarın dedim. Sonuçta biraz internetten araştırdığımda AXA bunu daha önce bir çok kişiye yapmış. Biz böyle bir uyarı yapamayız şeklinde cevap verdiler. Bence biraz kendi müşterilerinin memnuniyetini düşünmüş olsalar para hırsı kaplamamış olsa gözlerini ne beni ne de benim gibileri mağdur duruma düşürmezlerdi.