02 Mayıs 2014

Auto King'de Yapılan İşlem Çok Acemice.

Auto King Denizli Şubesinde arkadaş tavsiyesi ile aracıma boya koruma ve boya mükemmelleştirme işlemi yaptırdım. Bayii yetkilisi ve çalışanları çok ilgili insanlardı, fakat aracın genel görünümü açısından iyi iş çıkarmış olmalarına rağmen, kaportada yapılan rötuşlar çok ama çok acemiceydi. Hem rötuşlar kabarık duruyor kaporta ile bütünleştirilmemişti ve hem de renk tutturulamamıştı. Bunun yanına ön tamponda 5-10 cm çapında boya çatlağı vardı.

Yapılan işlemden sonra bu çatlak 25-30 cm çıkmıştı. Bunu görünce moralim bozuldu ve işlemi yapan arkadaşlara durumu izah ettim. Pasta ciladan sonra oldu dendi. En azından isim yapmış olan bu şirketten bu hataları düzelteceğiz, aracı bırakın demeleri beklenirdi.

Ramazan 3.352 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan'ın Teşekkür Mesajı07 Mayıs 2014

    Firma Yetkilisi bugün tarafıma dönüş yapmış olup gerekli ilgi ve yeterli bilgi vermiştir. Firmanın ilgisinden dolayı teşekkürler.

  • Auto King Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Sayın ilgili, Sigortalı ile yapılan telefon görüşmesinde, boya rötuş işleminin ince uçlu bir el fırçası yardımı ile boya hasarlı alana boya sürülmesi olduğunu, sürülen boyanın eski boya ile kaynaşmaması nedeniyle kalıcı bir işlem olmadığını, görsel olarak işlem yerinin göründüğünü, bu sebeple AUTO KING’in “Boya Onarım Standartları”nda yer almadığını ve AUTO KING Servis Merkezlerinde bu işleminin yapılmadığını ancak Müşteri Memnuniyeti amacı ile bu işleminin yapıldığı izah edilmiş ve konu hakkında mutabık kalınmıştır. Sigortalı aracının tamponunda yer alan çatlağın AUTO KING Servis Merkezinde büyütüldüğü iddiasına ilişkin olarak müsait olduğu bir tarihte aracını AUTO KING Servis Merkezine götürmesi konusunda mutabık kalınmıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

  • Ramazan05 Mayıs 2014

    Firma herhangi bir dönüş yapmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön