31 Ekim 2013
Yorum Yap
#2083337

Auto King'te İş Bilmeyen Usta ve Kalfalar Çalışıyor!

Aracımı farklı tarihlerde toplam 3 kez Auto King Maltepe servisine mini onarımlar için götürdüm. Her aracımı bıraktığımda mini onarım dediğimiz şeyi beceremediklerinden 2. kez geri dönmek zorunda kaldım. Aracın mini onarımını yaparlar, boyadıktan sonra üstüne verniğini yapıp rötuş ve pasta cilasını yapmadan harita gibi boyası ve göçüğüyle giderilmeden geri teslim ettiler.


Arabanın kaportasında boya akıntıları var ben bile görüyorum. Kendileri nasıl görmeden teslim ediyorlar anlamıyorum. Bir de arabanız hazır gelin alın diyorlar. İşinizi düzgün yapın. İnsanlar size para ödüyor, malını emanet ediyor Auto King.

Burak Burak 913 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi16 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Sigortalı aracını 30 Ekim 2013 Çarşamba günü AUTO KING Maltepe Servis Merkezine getirmiş olup, araca garanti kapsamında işlem tekrarı yapılmış olup, telafi edici eylem kapsamında Sigortalının aracına Boya Mükemmelleştirme Hizmeti verilmiştir. Sigortalı ile yapılan telefon görüşmesinde probleminin giderildiğini belirtmiş olup, gösterilen ilgi için teşekkürlerini iletmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler