03 Kasım 2014

Auto King'de Boyanan Aracımın Boyası Kalktı

Aracımla kaza sonucu Auto King'e götürdük aracım ön tampon sağ çamurluk değişim boyadılar tampon mini onarımdan boyandı aracımı ilk teslimde boyalar kalkmıştı 2 hafta sonra şikayetim üstüne aldılar ve tekrar boyadılar.

Renk tonu çok farklı bir renkti arka tampon ve boyalar kalkıktı 2.'ye de aynı şekilde teslim etiler genel Merkez 3 İstanbul'dan Edirne'ye bir boyacı gönderdi ve 3.'cü de aracı olmuş şekilde teslim ettiler. Yani Edirne'de 2 kerede aracımı yapıp teslim edemediler. Kesinlikle tavsiye etmem Edirne Auto King mazeretleri de 5 bar suyla yıkanınca boya çıkarmış.

Seçkin 1.551 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi05 Kasım 2014

    Sayın ilgili, Müşterimizin aracı ikamet ettiği adresten teslim alınmış ve araçta yer alan problemler giderilerek ikamet ettiği adrese teslim edilmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön