11 Eylül 2013

Auto King Yavaş Çalışıyor!

2 eylülde Adana Auto King 'e arka tampon boyası için başvurdum. Karşı sigorta ödeyecekti . İşlem yapıldı fotoğraflar çekildi , 3 gün sonra arayacağız dendi Fakat 12 gün geçti ve arayan olmadı. Çalışanları sözünde durmalı.

Mehmet 357 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Temmuz 2015

    29 haziran 2015 te teslim ettiğim 06aun99 aracimin arka tamponunu adana "kıyı boyu Auto King" te sürtmüşler. bir de inkar ediyorlar çalışanları. ..

  • Auto King Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Yapılan incelemede; Müşterimizin aracının onarım işlemleri için tramer sonucunun beklendiği, tramer sonucunun ise 12 Eylül 2013 tarihinde belli olduğu, AUTO KING Servis Merkezinden Müşteri aranarak konu ile alakalı bilgi verildiği tespit edilmiştir. Müşterimiz ile yapılan telefon görüşmesinde, yaşanan gecikmenin AUTO KING Servis Merkezi ile alakalı olmadığı aracının onarım işlemlerine başlanması için tramer sonucunun beklendiği belirtmiş ve mutabık kalınmıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön