18 Nisan 2013 #1750796

Auto King Yanlış Bilgi Verildi!

Aracımı ufak bir hasardan dolayı Trabzon Autokinge getirdim kaskom bozulmayacak denilip aracı yaptılar. Şimdi yeni kasko yapacağım 1000 tl çıkması gereken kasko 1900 tl çıktı sigortacım kaskonun Auto King tarafından bozulduğunu söyledi. Servise gittiğimde çalışan kişi size detaylı bilgi vermediği bu yüzden kaskonuzu bozduk dediler. Tüm yetkili kişileri arıyorum hepsi haklı olduğumu bildikleri halde mağduriyetimi gidermeyip zararınızın bir kısmını karşılamaya hazırız diyorlar. Bende hata sizin zararın hepsini siz karşılayacaksınız diyorum yanaşmıyorlar.

Murat 534 Okunma

Cevaplar

  • Murat06 Temmuz 2013

    ben ikinci policeyi yenilerken kazandığım yüzde otuzluk indirimle policemi 1000tl yapacak iken autokinggin ve sizin söylediğiniz yanlış bilgilerden dolayı hasarsızlık indirimim silinerek 1000tl kasko 2000tl oldu.hasarsızlığım gitti kaza yapmamama rağmen aracım kaza yaptı konumuna düştü.

  • Auto King Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Sayın ilgili, Müşterinin ilk poliçesi olması sebebi ile bir indirim oranının olmadığı, aldığı hizmet sonrası yeni dönemde alacağı %30'luk indirimi alamadığı anlaşılmış ve konu hakkında Müşteriye bilgi verilmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org.web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön