23 Ağustos 2013 #1973031

Auto King Servisi Aracımın Sorununu Gidermedi!

Daha önce randevu aldığım Opel Astra H aracımı 19/08/13 tarihinde Auto King İkitelli merkezine götürdüm. Randevu kağıdında aracımın 1 gün sonra teslim edileceği yazılıydı. Bayan bir yetkili işlerinin çok yoğun olduğunu aracı ancak 2 gün sonra teslim edebileceklerini, beni arayacaklarını söyledi. Aramadığı için ben aradım aracı saat 6'da alabileceğimi söylediler. Aracı teslim alırken yapılan mini onarımın başarısız olduğunu yetkiliye gösterdim. Bırakın aracı tekrar yapalım dedi. Ertesi gün aradılar gittim. Onarım yapılmamış pasta atılmıştı. Yetkili de şaşırdı boya yetkilisini çağırdı. Oda olur abi böyle şeyler dedi.

Halit 672 Okunma

Cevaplar

 • Halit'in Teşekkür Mesajı29 Kasım 2013

  3 ay sonra genel müdürlükten aradılar sorunumu çözmek için beni servise davet ettiler. Geç te olsa yaklaşımlarından dolayı Hüseyin Bey'e teşekkür ederim.

 • Auto King Temsilcisi29 Kasım 2013

  Sayın ilgili, Müşterimiz ile yapılan telefon görüşmesinde,aracında yer alan problemleri incelettirmek için AUTO KING Servis Merkezini ziyaret etmeden önce AUTO KING Müşteri Hizmetleri Yönetim Temsilcisinin kendisine iletmiş olduğu direk telefon numarasından ulaşarak bilgi vermesi konusunda mutabık kalınmıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

 • Halit27 Ağustos 2013

  Ben kendilerini aradım şikayetimi kendilerine de bildirdim.

 • Halit27 Ağustos 2013

  Personelin iyi niyetli olması sorunumu çözmüyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön