10 Mayıs 2013 #1787769

Auto King Servis Hizmet Kusuru!

Anadolu sigortadan kaskolu aracımı 06. 05. 2013 tarihinde mini hasar onarımı kapsamında Auto King Ankara Batıkent servisine götürdüm. Eve geldiğimde aracımın boya onarımı yapılan yeri dışında her yerinde boya tozu dedikleri şeyden dolayı lokal olarak matlaşmalar , aracımın boya onarımını yaptıkları ön sağ kapı üst kuşağın altındaki siyah bölümde bariz zımpara çizikleri, ön ve arka camlarında, arka sol lastiğinde vernik atıkları vardı ve alakasız bir yer boyanmıştı. Ertesi gün tekrar gittim oranın sahibi olduğunu söyleyen kişi ilgilendi ve aracımı bu akşam tekrar teslim ettiler. Eskisinden daha iyi olmakla birlikte sorunlar devam ediyor. Vaktim olmadığından arabamı aldım. Bir daha da önünden geçmem.

Şafak 760 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi15 Haziran 2013

    Sayın ilgili, Müşterimize AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğüne ait bir telefon numarası iletilmiş olup, aracını incelettirmek istediği takdirde araması durumunda kendisine destek olunacağı iletilmiş ancak Müşterimiz gerek olmadığını belirterek teşekkürlerini iletmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org.web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

  • Şafak15 Mayıs 2013

    Genel Müdürlükten Hüseyin bey konu ile ilgili aradı. En azından bu olayların sahipsiz kalmadığını gösterdi. Gerçekten örnek bir davranıştır. Kendisi yapılan hataların giderilmesi için elinden geleni yapacağını beyan etti ve tarafıma cep numarasını verdi bundan sonraki işlemlerim için kendisi ile irtibata geçmemi isteyerek bu konuda kararlılığını ortaya koydu.Hali hazırda daha fazla uğraşacak zamanım olmadığı ve sonuçta işçilik kalitesinin ortada olduğu ve aracımla daha fazla oynanmasını istemediğim için kendisine teşekkür ettim. Buradan bu örnek davranışı kutluyorum, firmasına sahip çıkması ve nezaketinden dolayı kendisine tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön