06 Şubat 2014

Auto King Servis Hizmet Kusuru

Aracımızı 5 ay önce kaza sebebiyle Auto King'e çekici ile gönderdik. Sol ön teker, salıncak, jant, rot vs. hasar görmüş, marşbiyer ezilmişti. 1 ay boyunca parça istedik gelecek, exper gelecek, parçalar yanlış gelmiş şeklinde oyaladılar. Sonunda aracınız hazır diye arayınca kalktık gittik. Araca rot balans ayarı yapmışlar direksiyon yamuk ve olduğundan çok ağır. Ustanıza götürün dediler. Oradan bir ustayla gittik. Ustamız direksiyon kutusu değişecek dedi.


Bizden sonra kendi ustalarına götürüyorlar. O da körükleri değiştiriyor. Etek altına yaptıkları boya kapılara sıçramış. Motor sesi içeriye geliyor. Direksiyon altındaki yalıtım malzemesi parçalayıp kaldırmışlar yenisi yerine aynısını takmışlar.

Ömer 827 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi14 Mart 2014

    Sayın ilgili, Sigortalı aracında yer alan problemlerin incelenmesi için 17 Mart 2014 ile 22 Mart 2014 tarihleri arasında AUTO KING Ankara - Batıkent Servis Merkezini ziyaret edecektir. Sigortalı aracını AUTO KING Servis Merkezine getirmesi durumunda yapılan inceleme sonucunda AUTO KING Servis Merkezinde yapılan onarım işleminden kaynaklı bir problem tespit edilmesi durumunda gerekli müdahelenin yapılacağını belirtmek isteriz. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

  • Ömer15 Şubat 2014

    hayatta tercih etmem.O hata bir kere olur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön