03 Eylül 2013 #1991509

Auto King Servis Aracımı Kusurlu Teslim Etti!

26.08.13 tarihinde Auto King Gebze Şubesine, Polo BM aracımın tamponunun alt kısmında bulunan iki küçük parçayı boyatmak için bıraktım. Aracımı teslim almak için servise gittim. Aracımla kaza yaptıklarını öğrendim. Araçları kullanmaması gereken bir personel aracımı kullanmış ve kaza yapmış. Boya yapılacak yerden başka yerlere boya taşıp dalgalandırma oluşturmuş. Düzelteceklerini belirtiler.


Cumartesi aracımı bırakabileceğimi ve saat 16'da geri alabileceğimi söylediler, aracımı bıraktım. Ancak pazartesi alabildim. Aracım ilk bıraktığımdan çok daha kötü durumdaydı. Üzerine basa basa söylediğim boya fazlalığı giderilmemiş, boya kalitesi çok düşük pürüzlü ve tozlar yapışmış, ayrıca boya orijinalinden daha açık.

Burak 536 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Müşterimiz aracındaki problemlerin giderilmesi için 21 Eylül 2013 Cumartesi günü AUTO KING Servis Merkezine getirecektir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön