22 Nisan 2013 #1756545

Auto King Özensiz Bakım!

Autoking denen sözde "otomuzun estetik merkezi" olan yere arabamı götürmez olaydım. 1 günde teslim etmek üzere aldıkları arabamı 3 günde daha da beter halde teslim ettiler. Ön kaportadaki sıyrığı düzelttiler ama kaportayı geri takarken plastik aksamı çatlatmışlar. Kaportayı yere sürtmüşler sanırım yeni sıyrıklar oluşmuş. Kaput kapağını örtmedikleri için bütün kaput siyah noktalarla dolu. Ödediğim para da cabası. Sanayideki ustalar bile daha temiz iş yapıyordur.

Yusuf 866 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf20 Şubat 2015

  Servis merkezinizi bir daha ziyaret etmedim. Araç üzerinde de öyle dediğiniz gibi bir inceleme yapılmadı. Sorun tamamen sizden kaynaklanmıştır ve özellikle mini onarım hizmetini Auto King den veren kasko şirketlerini tercih etmemeye özen gösteriyorum. Sanayideki ustalar bile daha özenli iş yapıyor.

 • Yusuf28 Kasım 2013

  Çözüm diye birşey olmadığı için süreci de değerlendiremiyorum.

 • Yusuf03 Kasım 2013

  Evet araç üzerinde yapılan incelemede siyah noktaların çimento olduğu ve yolda giderken sıçramış olabileceği söylendi. Ama ne hikmetse sonradan aynı siyah noktalardan arka bagaj kapağında da gördüm. Başka bir ustaya baktırdım kesinlikle özensiz işlemden dolayı sıçramış astar kalıntısı olduğunu söyledi. Kaputtaki noktaları çıkarttılar ama güneş altında kaputa su döktüğümde her noktanın izi bariz görünüyor. Anlayacağınız kalıcı bir hasar bıraktılar arabamda. Rötuş yapılacak bir kaç yer vardı, aracı yıkamadan kirli bir şekilde teslim eden vale görünümlü bir çalışan eline aldığı bardaktaki bir miktar boya ve bir peçete parçasıyla sözde rötuş yaptı. Bir daha Autoking e asla götürmem aracımı. Hem gereksiz pahalı, hem de aşırı özensiz.

 • Auto King Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın ilgili, Müşterimiz aracını incelettirmek için AUTO KING Servis Merkezini ziyaret etmiş, araç üzerinde yapılan incelemede AUTO KING Servis Merkezinin yapmış olduğu onarımdan kaynaklı herhangi bir olmadığı tespit edilmiş konu hakkında Müşterimize bilgi verilmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org.web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön