29 Mart 2016

Auto King Maltepe Şubesi Evrak Kaybı Ve İlgisizlik!

Aracımı randevu tarihi olan 29.03.2016 tarihinde Auto King Maltepe servisine getirdim. Daha önceden hasar tespiti yapılıp (Hasar tespit no.: 2850****) , ilgili hasarların yazılı olduğu ve altına ' Hasarların Kaskomun Mini Onarım Hakkından yapılmasını istiyorum 'yazdırılarak imza attırdıkları evrakı kaybettiklerini beyan ettiler. Kendilerine evrakın bulunmasını altında imzam olduğunu ilettim fakat bir sonuç alamadım. Tekrardan aynı belgeyi doldurup imzalamayacağımı belirttiğimde işlemlere devam edilemeyeceğini, ilk başta imzalatılan belgenin herhangi bir önemi olmadığı ve bulunmasını istememin gereksiz olduğunu söylediler. Bende kendilerine cevaben madem önemsiz bir evrak neden tekrar doldurulup imzalamamda bu kadar ısrar edildiğini söylediğimde doğal olarak cevap alamadım.

Ömer 1.116 Okunma

Cevaplar

  • Ömer11 Mayıs 2016

    Konu ile ilgili beni kimse aramadı, mesaj atmadı, bilgilendirme yapmadı.! İlgili alaka sıfır. 45 gündür yayında olan şikayetime, sırf istatisliklerde cevaplandı olarak görülsün diye yukardaki mesaj atılmıştır, şikayetvar sitesi yönetimi ve bu siteyi takip eden kullanıcılara duyurulur.

  • Auto King Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Sigortalıya gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön