14 Ekim 2016 #6685999

Auto King Ek Ücret İstedi

08 Ekim 2016 tarihinde Auto King / Maslak şubesinden hiç memnun olmamama rağmen sol çamurluk için gittim. Hasar boyutu o kadar komik derece olan aracım için hem kasko da bulunan hakkımın bittiğini hem de 150,00 TL ek ücret ödemem gerektiğini söyledi. 16 yıldan bugüne otomotiv sektöründe sigortacılık yapıyorum. Ben böyle servis anlayışı görmedim.


Servisteki yaşadığım soruları yazıyorum; komik hasar boyutu için ek ücret istenmesi, aracın hangi sigorta olduğunu göremiyorlar. Tamam peki internetten bakıp söyleyelim. Hayır kısıtlı müşteri burada, internete giremez:). Servislerinden memnuniyetsizliğimi belirtiyorum, arayan soran yok. Bir önceki aracımın boyasını yaktılar, sonra "gelin yapalım", gittik "hayır burayı yapamayız". Anlayacağınız baştan savma onarım ve yapılan araçların pis verilmesi.

Aysel 2.471 Okunma

Cevaplar

  • Aysel20 Ekim 2016

    Auto King firmasından hala dönüş yapılmadı... ...

  • Auto King Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön