28 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8992043

Auto King Çalışanların İtici Ve Saygısız Tavırları

Aracımda oluşan çizik ve sigara yanıkları için gittiğim Maltepe Auto King firmasında ilgili personelle görüşmede bulundum ve araç da gerekli incelemelerde bulundu. Konuşma, üslup ve hareketlerinden hiç memnun kalmadım. Hiç bir şekilde üslubumu bozmadan saygılı ve nazik şekilde derdimi anlatmama rağmen. Yapacağı işi bile anlatamayan, sinirli tavırla konuşan, sen bilirsin, ister yap ister yapma şeklinde konuşan biriyle muhatap oldum ve resmen yapacağı işi kötüledi.


Aracımı bırakmaya daha önceden karar verdiğim halde teşekkürler vazgeçtim diyerek geri döndüm. Bunun tek sebebi de personelin tarafına karşı hiçbir saygısızlık yapmama rağmen bulunduğu tavırdı. Tabiri caizse üslup ve konuşma, tavır hareketler yönünden sanayide bile daha iyi karşılanacağımı düşünüyorum. Kusura bakmayın ama paraya mı doydunuz efendim, biraz edep, ne bu yahu. Kurulsal bir firma zannediyordum sizi, çok şaşırdım.

Sezer Sezer 2.817 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sezer21 Kasım 2017

    Hala aynı tavırlarınız ama. Sadece şikayetlere cevap veriyorsunuz. Başka yaptığınız bir şey yok.

  • Auto King Temsilcisi28 Temmuz 2017

    Sezer Bey merhaba, Öncelikle yaşadığınız durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz, Müşteri İlişkileri Departmanımız tarafından işleme alınmıştır. İlgili servis merkezimizin yönetici ve personellerine gerekli uyarılar yapılacak ve konu takip edilmeye devam edilecektir. Şikayet,soru ve önerileriniz için 0 850 333 54 64 numaralı Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Genel Müdürlük

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler