17 Eylül 2013 #2014626

Auto King Aracımı Mini Onarım Kapsamına Almıyor!

Torpido üzerinde 6-7 cm çizik için başvurdum. Çeşitli bahaneler sonunda torpidonun tamamen sökülmesi gerektiği ve işlem için mini onarımın yeterli olmayacağı söylendi. (Ustanın cam sökülerekte işlem yapılabileceğini söylemesine rağmen) servis görevlisinin torpido sökülmesi konusunda ısrarcı olması ve işlemin mini onarım için yeterli olmayacağını, bu işlemin ücretli olacağını söyleyerek, tarafıma başkaca seçenek bırakılmadan mini onarım talebim kabul edilmemiştir.


Auto King web sayfasında mini onarım hizmetlerinde bazı örnek resimler konulmuş. Oradaki onarılmış torpidonun onarılmamış hali, torpidomdaki çiziğin çok büyük olmasına rağmen hasarımın mini onarım kapsamına alınmaması manidar.

Suat 576 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi16 Kasım 2013

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile telefonda görüşülmüş olup, onarım işleminin tam anlamıyla giderebilmesi için parçanın sökülmesi gerektiği bilgisi verilmiş ancak Müşterinin talebi ve tüm riskleri kabul ettiğine dair beyanı üzerine aracın onarım işlemi yapılarak teslim edilmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

  • Suat24 Eylül 2013

    HİÇBİR İLGİ YOK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön