20 Mart
Yorum Yap
#11741537

Auto King Antalya Vasat Bir Performans Sunuyor!

Aracımdaki mini onarım için Auto King Antalya şubesine gittim. İstanbul İkitelli'de daha uzun hasarlı kısımları sorunsuzca çözdükleri halde Antalya'da yapamayız yasak deyip beni geri çevirdiler.


Koltuk döşemesinde de küçük bir delik vardı onu da yapamayız dediler. Bir sigorta dönemim boşuna geçti. Üstünden uzun zaman geçti fakat şimdi Auto King den mesaj gelince yeniden aklıma geldi ve şikayet yazmak istedim.


Artık yolumuz İstanbul'a düşerse yine İkitelli'ye gideceğiz.

Vedat Vedat 1.233 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Vedat21 Mart

    Firma yetkilisi aradı ama sorunum çözülmedi. İlgileri için teşekkürler.

  • Auto King Temsilcisi21 Mart

    Sayın Vedat ARLI, merhaba; Şikayetiniz ile ilgili yapılan inceleme ve değerlendirmede sizinle yapılan görüşmede tarafınıza aktarıldığı gibi aracınızdaki hasarların mini onarım hasar limitlerinin üzerinde olması nedeni ile mini onarım kapsamında hizmet verilemediği bilgisi tarafınıza iletilmiştir. AUTO KING olarak tarafımıza başvuran her sigortalımız ve müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyduğumuzu iletiriz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri İlişkileri.

  • Auto King Temsilcisi21 Mart

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz, Müşteri İlişkileri Departmanımız tarafından işleme alınmıştır. Şikayet,soru ve önerileriniz için 0 850 333 54 64 numaralı Çağrı Merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Genel Müdürlük

Ziyaretçi Yorumları