25 Ekim 2016
Yorum Yap
#6771862

Auto King Ankara Batıkent Her Seferinde Aynı Şeyi Yapıyor!

Auto King'e toplam 3 kere mini onarım için gittim. Üçünde de berbat bir boya berbat bir servis. Arka tamponun üçünde 2 cm'lik yer boyattırdım arabanın davlumbazdan tablalara kadar boya vardı ve boyadıkları yerdeki vernik akmıştı. Akşam teslim almaya gittim mesaimiz bitti yapamayız deyip geri gönderdiler.


2 cm'lik yer için 3 gün arabam serviste bekledi ve bir gün daha alacaklar. Böyle bir şey yok! Maskeleme bandı diye bir şey kullanmayı bilmiyorlar zaten. Eğer küçük hasarınız varda 50 TL 100 TL neyse verin sanayide bildiğiniz ustaya gidin. Bir daha önünden bile geçmeyi düşünmüyorum. R** bunlardan daha iyi.

Mustafa Mustafa 5.801 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler