Auto King Yaptığı Boya Taksiti Bitmeden Attı

Ersin E. |

6 ay önce Bornova Auto King'te bagajıma bölgesel boya uygulanmış tamamına vernik atılmıştı. Teslim alırken aceleden ayrıntılı inceleyemedim. Arabamı eve götürdükten sonra bagajın köşesinden içe doğru verniğin atılmadığını ve tamponda boya lekelerinin olduğunu gördüm. Birkaç gün sonra bu şikayetlerimden dolayı götürdüğümde bunların kendilerinden kaynaklanmadığını söyleyip pekte hoş olmayan bir tavırla gönderildim.

Tüm bunları sineye çekememişken yapılan boyanın attığını gördüm. Tekrar gittiğimde usta eski boya lekelerini sildi fakat atan boyayı ancak kaskomu yenilediğim de mini onarım hakkımı kullanarak tamir edebileceklerini söylediler. Hiç bir şekilde yaptıkları işin arkasında durmadılar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin E.
  14 Mart
  16:07

  Şikayetten yaklaşık 3 hafta sonra müşteri hizmetleri tarafından arandım. Poliçemi yenilediğimde tekrar mini onarım yapabileceklerinin dışında bir çözüm önerisi alamadım. Bilmiyorum var mı ama bundan sonraki poliçemi autoking içermeyen bir şirketten seçeceğim.

 • 14 Mart
  16:03

  Sayın ilgili,

  Yapılan incelemede;

  Sigortalının aracının bagaj kapağında yer alan lekenin AUTO KING Servis Merkezinde yapılan onarım işleminden kaynaklanmadığı kendisine izah edilmiş, poliçesini yenilettirdiğin de onarım işlemi konusunda kendisine destek olunacağı taahhüt edilmiştir.

  Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  AUTO KING
  Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

 • Ersin E.
  14 Mart
  16:03

  Bundan sonra AutoKing\'i tercih edeceğimi sanmıyorum. Olayda haksız olabilirim ama kurumun tavrını beğenmedim.