29 Mart 2013

Auto King Usulsüz Para Talebi!

Yapı Kredi ile kaşkolu olan aracımda yaklaşık olarak 10cm lik bir göçük oluşmuş bu sebeple kaskom beni Konya Auto King e yönlendirmiştir. Adı geçen servise gittiğimde beni **a isminde bir bey karşıladı, kayıtlarımı almak isterken noter memuru edası ile bana kaskomun geçersiz olduğunu ima etmiş ve bende derhal kasko acentesini aradım .

Bunun olamayacağını onları ilgilendiren tek şeyin poliçe no olduğunu ve ne istiyorlarsa gönderebileceğini belirtmesi üzerine*** bey gönülsüzce işleme devam etmek zorunda kalmıştır. fakat bu kadarda değil zannediyorum ki bu çalışanların amaçları daha sonradan ortaya çıktı, benden ekstra para talep edince şok oldum.

İlhan 638 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın ilgili, Müşterimiz ile telefonda görüşülmüş olup, aracındaki hasarın ölçüsel limitleri aşmış olması sebebi ile aşan kısım için ücretlendirme yapıldığı anlaşılmış kendisi ile bu konuda mutabık kalınmıştır. Sayın müşterilerimiz; Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www. autoking.org web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön