13 Eylül 2013

Auto King Tampon Aracıma Olmadı!

55 D** plakalı aracımla karıştığım kaza neticesinde tamponunda meydana gelen hasar yüzünden, karşı tarafın kusurlu bulunmasıyla aracımı Auto King Çorum şubesine bıraktım. 20 gün sonra bulunabilen tampon aracıma tam oturmadı ve yanlar çıkıntı yaptı. Yan sanayi tampon taktıklarını ve bu tür sorunların olabileceğini söylediler. Ben aracı bıraktığımda tampon tam yerinde duruyordu, daha estetik görünüyordu.

Yaptırmasaydım veya sanayide bir ustaya kendim yaptırsaydım daha iyiydi. Maalesef Auto King hiçbir sorumluluk almıyor ve yan sanayi tamponlar böyle oluyor ne yapabiliriz diyorlar.Buda yetmezmiş gibi kırık olan stepne kısmını silikonla kapatmaya çalışıyorlar.

Mehmet 476 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 16 Eylül 2013

    HALA AUTOKİNGin aramasını bekliyorum..

  • Auto King Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Yapılan incelemede; Müşterinin aracındaki hasarların onarım işlemleri için karşı tarafın trafiğinde hasar dosyası açtırdığı, aracın tamponun yenisi ile değiştirilmesine karar verildiği ve yenisi gelen parçanın araca montaj işleminin gerçekleştirildiği ancak aracın üzerine parçanın tam anlamıyla oturmadığı tespit edilmiştir. Müşteriye yenisi ile değişecek olan parçaların Eksper ve Sigorta Şirketi tarafından karar verildiği AUTO KING Servis Merkezlerinin konuya müdahil olamadığı izah edilmiş ve parçanın tekrar eksper nezdinde incelenmesine karar verilmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön