14 Haziran 2014

Auto King Servis Hizmet Kusuru.

3 gün önce Auto King Maltepe şubesine gittim. Aracımın sağ çamurluğundaki boyada hiç bir zarar olmayan sadece 2 adet oval göçükleri yapamayacaklarını bunun mini onarıma kasko poliçemde girdiği yazdığı halde girmediğini söyleyince bir anlam veremedim. Yaklaşık 18-22 cm çapınca idi.

Bu hasarın nasıl düzeltilecebileceğini danıştığımda komple parçanın çıkıp düzeltilip boyanması gerektiğini işlemin 515 TL tutacağını 1 hafta aracımın kalacağını söyledi. Mini onarıma 15 gün sonra randevu verirken, para ile yaptırırsam ertesi güne bırakın denmesi de ayrı bir muamma.
Ekte 12 dk - 10/2 fiyata farklı bir yerde boyasız işlem yapılmış halini sizlerin görüşüne sunuyorum.

Abdurrahman 2.425 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman 23 Temmuz 2014

    Ben zaten mini onarıma girmeyeceğini söyleyince üstelemedim. Fakat mini onarıma girip 15 gün sonrasına randevu verilip ! Param ile yaptırıp ertesi gün bırakın denmesi ticaret ahlakına sığmayan şeyler. Birde 500 tl istenmesi kesin boyanması lazım denmesi 1 hafta aracın kalacağı denmesi Diğer bir sanayi tamircisinin aynı işlemi 15 dk da boyasız yapması çalışanlarınızın hiç samimi olmadığı acemi olduğunu göstermektedir. İlgili şikayetime 40 gün sonra cevap vermenizde müşterilere verdiğiniz değeri göstermektedir.

  • Auto King Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Sayın ilgili, Müşterimizin aracında yer alan hasar kendisinin belirtmiş olduğu üzere Mini Onarım ölçüsel limiti 10 cm çap olan "Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme" hizmeti ölçüsel limitinin çok üzerinde olduğu tespit edilmiş, ayrıca araçta yer alan hasarların boyasız kaporta gçük düzeltme hizmeti ile onarılamayacağı tespit edilmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön