27 Ağustos 2013

Auto King Servis Aracımın Sorununu Uzun Zamandır Gidermedi!

10 Mayıs 2013 tarihinde Gaziantep'e yağan doludan aracım hasar görmüştü. Kasko Firmamın (Liberty Sigorta) anlaşmalı olduğu firma Auto King servisine gittim. Bana 25 Hazirana randevu verdiler. Aracımı teslim ettim.

Yedek parçanın (sağ stop) 20 günde geleceği söylendi. Aradan 45-50 gün geçti. Ne arayan oldu ne soran. Ben bir kaç defa aradım. Her seferinde gün içerisinde dönüleceği söylendi fakat dönülmedi.

Sonrasında ben gittim. Bir gün sonra bilgilendirileceğim söylendi ve bir cep telefonu numarası verildi fakat servis dışı. Sonra iş yeri sahibi ile görüştüm. Cumartesi parçayı takacaklarını söylediler. Bugün pazartesi ve halen parça takılmadı.

Berkan 429 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Müşterimizin aracında yenisi ile değişmesi gereken parçanın tedarikçi firmadan kaynaklanan gecikme sebebi ile AUTO KING Servis Merkezine geç ulaştığı tespit edilmiş, parça 27 Ağustos 2013 tarihinde montajı yapılarak araç Sigortalıya teslim edilmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön