Adnan A. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Auto King Randevu Verilen Tarihte Yeniden Randevu...

Adnan A. |

Aracımın mini onarımı için Auto King Hatay merkezde bulunan servisini telefon ile aradım ve randevu aldım randevu aldığım tarihte servise gittiğimde aracımı kontrol ettiler kayıt oluşturdular ancak aracımın plakası 65 (Van) olduğundan dolayı servis yetkilileri beni beklettikten sonra ve çalışanlar arasında geçen konuşma neticesinde doluyuz, sizi 2 hafta sonra çağıralım boyada sıkıntı var diyerek, 2 hafta sonraya randevu vermek istediler.

Bende bu durumu kabullenmedim iptal etmelerini söyledim ve servisten ayrıldım. Benim nereli olduğumla ilgili araç plakasına göre işlem yapıldı. Kesinlikle Auto King firması bu çalışanlara yaptırım uygulamalı, bu tutum hiç hoş değil!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adnan A.
  03 Haziran
  16:01

  İşimi başka bir ildeki Auto King yaptı ancak Hatay a yaptırım olmadı!

 • Adnan A.
  23 Aralık
  18:23

  Teşekkürler

 • 21 Aralık
  13:25

  Sayın İlgili,

  Konuya ilişkin Sigortalı ile yapılan görüşmede; aracının yapılacak onarım işlemleri ile ilgili kendisine bilgi aktarımı yapılmış ve konu hakkında sigortalı ile mutabık kalınmıştır.

  Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AUTO KING

  Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü